Titulní obrázek


Dacia vsadila do reklamy známé revolucionáře

Automobilka Dacia do své reklamy vsadila známé revolucionáře. Leckdo se nad tímto nápadem určitě pozastaví. Rumunský výrobce však sklidil nečekaný úspěch.

Dacii se však podařilo vytvořit vtipný (a populární) snímek, v němž se objevuje Vladimir Iljič Lenin, Karl Marx nebo Fidel Castro. Dacia naznačuje, že chce nabídnout revoluci jako skupina revolucionářů, ne však komunistickou, nýbrž cenovou. Che Guevara ve snímku prohlašuje, že je čas na další revoluci. Karl Marx mu však odpovídá, že je to o tom, co lidé potřebují. V záběru se následně objevuje model Dacia s nízkou cenovkou.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Reklamní spot s Castrem, Maem nebo Marxem se stal tak populární, že jej Dacia použila k prezentaci několika svých modelů – Sandera a Sandera Stepway minulé generace nebo Loganu MCV. Vedle nechvalně proslulých revolucionářů se v reklamě objevují i ti pozitivně hodnocení – Martin Luther King nebo Mahátma Gándhí.