Titulní obrázek


Dacia Duster je nyní limuzínou

Low-endové SUV se změnilo díky několika rumunským studentům v luxusní limuzínu. Pod kapotou má Dacia Duster stále standardní šestnáctistovku. Interiér je přepracovaný.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Dá se říci, že je to náhrada za zkrachovalý Maybach. Limuzína vznikla v rukou rumunských studentů, kteří se rozhodli vyrobit ze své národní chlouby něco unikátního. Ve městě je Duster docela schopný a krátce poskládaná převodovka pomáhá k dobrému dojmu z nijak výrazného motoru 1.5 dCi o výkonu 110 koní.

Rumunské SUV přepůlili v oblasti B sloupku a na délku ho nastavili o 1,5 metrů. Kromě dalších dvou sedadel tu nemůžou chybět elektronické zařízení, jako je televize nebo tablet. Pod kapotou nečeká žádné překvapení, o pohon se stará atmosférická šestnáctistovka s výkonem 105 koní.