Titulní obrázek


Renault DCross

Automobilka Renault nedávno představila nový koncept DCross. Možná je to nápověda. Automobilka snad i chystá drobná vylepšení pro Dacii Duster. Uvidíme. Nechme se překvapit.

Brazílie je pro Renault druhý nejvýznamnější trh. Možná i právě proto tu prodává některé modely Dacie se svým logem za zajímavé ceny. Jedním z nich je i Dacia Duster, která tu nese na kapotě kosočtverec.

Těžko říct, jestli se něco z toho, co můžeme vidět na konceptu Renault DCross, dostane do výroby (nebo aspoň do katalogu příplatkového příslušenství), ale třeba nová zadní světla a přední rámečky z LED-diod by Dacii Duster slušet mohly.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Další novinkou jsou chromované ochranné rámy a nástavba na střeše, na které najdete třeba náhradní kolo. Dvoubarevný lak je trochu přehnaný, ale například ta velká kola by se k Dusteru také hodila. Pod kapotou se nic zásadního nezměnilo.

Jedná se tedy pouze o vylepšenou Dacii Duster? To nám snad automobilka brzy prozradí.