Titulní obrázek


Dacia se dostala do desítky nejprodávanějších osobních vozů v ČR

Rumunská Dacia se dostala do desítky nejprodávanějších osobních vozů v České republice. Oproti minulému roku si polepšila o čtyři místa. Zákazníci si automobilku oblíbili hlavně kvůli pořízení vozu za nízké náklady.

Rok 2013 představuje pro značku Dacia evidentně rok masivní práce na tuzemském trhu Vlastně jak prohlásil generální ředitel Eric Basset, tak „značka Dacia jde na počátku letošního roku do ofenzivy.“

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

A daří se jí. Jen za první měsíc nového roku se jí podařilo proniknout do desítky nejprodávanějších značek osobních aut na našem trhu. A je to logické, úspěšné uvedení na český trh nových modelů Dacia Sandero a Sandero Stepway na konci minulého roku bylo očekávaným důvodem zájmu českých zákazníků o produkty značky s důrazem na poměrem kvality, ceny a výbavy.

Na českém trhu osobních vozů, se za měsíc leden 2013 umístila značka Dacia na 9. místě. V porovnání s minulým rokem se posunula hned o čtyři příčky a její místo, s 2,53% podílem na trhu, je podle tiskových materiálů značky Dacia před automobilkami jako Toyota nebo Opel.