Titulní obrázek


Dacia si připravila na ženevský autosalon dvě novinky

Autosalon v Ženevě znamená pro automobilku Dacia premiéru dvou novinek. Podle dostupných informací by nemělo jít o nějaké velké novinky, spíše modernizace. Uvidíme.

V oficiální tiskové zprávě toho Dacia moc neprozradila, ale podle dostupných informací se máme na autosalonu v Ženevě těšit na faceliftovaný model Dacia Duster a také na superlevný  kombík Dacia Logan MCV. A co tyhle modernizované modely dostanou?

Povinné ručení 2012: V letošním roce se ceny povinného ručení dostaly vlivem konkurence na historická minima. Máte-li starší smlouvu, porovnejte si vaši platbu s některou online kalkulaček povinného ručení.

Dočkáme se nového designu přídě podle vzoru nedávno představených modelů Dacia Logan a Sandero. Zejména SUV Dacia Duster, kterého se za dva roky prodalo už 400 000 kusů, by ale mělo dostat i hezčí a kvalitnější materiály do interiéru a také nové motory - spekuluje se o přeplňované dvanáctistovce od Renaultu a dieselu 1.6 dCi.

Kombík Dacia Logan MCV asi žádné velké překvapení nepřinese, ale Dacia určitě bude opatrná s tím, aby si nekradla zákazníky sama sobě - pro stěhováky je tu totiž Dacia Lodgy. Některé zprávy ale vedou i k tomu, že bychom mohli vidět nikoli Logan MCV, ale koncept malého městského auta s cenovkou pod 150 000 korun.