Titulní obrázek


První informace o Dacii Logan MCV

Automobilka Dacia obohatila autosalon i o cenově dostupný a praktický kombík Logan MCV. Dacia si možná sama vytvořila konkurenta pro větší MPV Lodgy.

Automobilka Dacia v tichosti vypustila první informace o novém kombíku Dacia Logan MCV, který dostal novou příď a prošel celkovou velkou modernizací, i když principielně se na autě nic zásadního nemění - bude to především cenově dostupný kombík s luxusními prvky výbavy. Takže, určitě se máme na co těšit.

Vedle docela atraktivního designu přináší Dacia Logan MCV také věci jako palubní systém s dotykovým centrálním displejem, parkovací senzory, tempomat s omezovačem rychlosti, Eco režim a podobně, ale budete si muset připlatit. V základu pak už ale bude ESP a přední i boční airbagy. A také kufr o objemu 573 litrů v základní uspořádání. Můžete samozřejmě sklopit zadní sedačky, ale maximální objem Dacia ještě tají.

Registr vozidel: Aby bylo možné zaregistrovat nové či ojeté vozidlo do evidence, musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na úřadu doložit originál zelenou kartu. Každé vozidlo provozované na území ČR, musí být zaregistrováno dle trvalého (u cizinců dle přechodného) bydliště.

Prozatím také nezveřejnila informace k motorům, ale počítat bychom měli s tím samým, co má sedan Dacia Logan na našem trhu. Více informací jsme opravdu nevypátrali. Ale to se brzy změní.